atomize edici meme

atomize edici meme

Tungsten karbür atomize nozul kurulumu kolay, kompakt yapısı, küçük boyutu, katı akışını veya yüksek etki ile düz yelpaze püskürtme desenini üretebilir. Bir sprey cihazının Tucarbide atomize edici meme, püskürtme modeli ve dairesel iki çeşit sağlamak için bir hava başlığı ile akışkan oluşan bir kap içerir ve akış oranlarının geniş bir yelpazede yer alır.Meme gövdesinin giriş bağlantısı, en yaygın olarak kullanılan boru çeşitli boyutları vardır. Farklı özellikler elde etmek için bir sprey, esnek doğası içerir fazla değiştirilebilir meme tertibatı.Püskürtme memesi tarafından üretilen ince damlacıklar, çevredeki çevre mükemmel bir nemlendirici etkisi oynayabilir. Memelerin serisi ideal yerlerdir etkili nem kontrolü gerektiren vardır. Genellikle ıslak patlatma, hava nemlendirme, kimyasal işleme, kimyasal sprey, hap kaplamalar, duman evaporatif soğutma, sterilizasyon, bileşen soğutma, püskürtme balmumu meyve, çini, sıvı sprey, tütün nemlendirme kullanılır.

Tungsten karbür atomize nozul damla dağılımı oluşturulan sprey, damla çapı orta küçüktür. Püskürtme memesine çok sayıda üst üste ihtiyacı tüm kapsama alanı için püskürtme alanlarının bir 25% -30% örtüşmeyen gerektirir 0-110 derece sprey şekli gittikçe incelen bir spreyleme açısında kenarına merkezindedağıtım üniforma yönünü sprey. Kullanıcılar, meme akışında farklı açı seçin ve sprey, manifoldu kompozisyon yapabilirsiniz sprey, sprey alanı gerekebilir.

Memeyi atomize bir sprey, sıvı atılır, ve eşit bir cihaz içinde havada asılı edilebilir. Bu iç basınç ile çalışan, meme içine sıkışmış dahili sıvı, meme sac parçasının içine yerleştirilir, sac üzerine yüksek hızlı sıvı akışı ve darbe dönen sonra 15-60 mikron arasında bir tanecik çapına atomize ve püskürtülen şekillendirmememe çıkış vasıtası.