tanım

tanım

Bir meme çıkar (ya da girer) gibi bir akış yönü ya da özellikleri (özellikle hızını arttırmak için) kontrol etmek için tasarlanmış bir cihaz olup, bir delik ile kapalı bir odaya veya boru. memeleri için, tungsten karbür nozul en sağlam ve dayanıklı ve en iyi değer sağlar.

Tungsten karbür meme tungsten karbür malzemeleri (superhard alaşımı) ile hassas işleme yapılır. Anti-bükme derece 2300N/mm üzerinde ulaşmıştır sertlik HRA90 derece ulaştı. Işleme tungsten karbür meme, biz delik pürüzlülüğü ve iki ucunda R yerin Ra0.025 bir Ra0.1 elde etmek için tedavi taşlama ve yüzey hassas yapmak. Girişinde hem bilimsel bir eğrilik yarıçapı bir tasarımı vardır. Bu tasarım iplik düzgün bir geçiş sağlayabilirsiniz. Genel malzeme işleme ve delik hiçbir yükseklik nedeniyle, olgusu kolay bükme ve takarak yakut meme ile karşılaştırarak geliştirilmiştir.

Tungsten karbür meme sıcak düz delikli ve venturi delik tip ezme yapılır. Onun sertlik, düşük yoğunluklu ve mükemmel aşınma ve korozyon önleyici nedeniyle, tungsten karbür meme yaygın olarak optimum hava ve aşındırıcı kullanımı ile uzun ömürlü sunan, kumlama ve ekipman peening çekimde kullanılmıştır.

Nasıl bir tungsten karbür meme seçmek için?

Bir tungsten karbür meme seçerken, cfm mevcut hava miktarını düşünün, kumlama makinesi ve boru ve patlama ve hava hortumların iç çapı kapasitesi. En iyi performans için, bu unsurların uyumluluğunu ölçekli olmalı.

Çok büyük bir meme kullanılırsa, patlama hortum düşük patlama basıncı ve hızlı aşınma ortaya çıkar. Çok küçük bir meme kullanılırsa, düzgün madde akım elde etmek zor olacaktır.