sprey ağızlığı

sprey ağızlığı

Tungsten karbür püskürtme nozul iyi aşınma direnci, uzun ömürlü, kaplama verimlilik ve kaplama kalitesinin önemli belirleyicisidir. Zaman işleme doğruluğu belirlenir gözenek boyutuna sahip boya, boya püskürtme, akış, ağızlığın geometrisi tarafından sprey hızı,.Memeyi ve teknik parametrelerini seçmek anahtar boyama en etkili araçlarından kaplama verimlilik ve kaplama kalite güvencesi biridir haline gelmiştir.

Tungsten karbür püskürtme nozul tipi:

1 Standart Meme

en yaygın olarak kullanılan standart bir meme, meme açılışı, zeytin, oval uygulama şekli, bu memenin birçok model, 150mm 600mm arasında püskürtme modeli genişlik, boya deşarj miktarı (0.2 ~ 5.0), L / dakika, hatta en fazla idi 10L / dak veya daha fazla, meme çapının eşdeğer çapı olarak adlandırılır sprey çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere, sözde eşdeğer çapı meme çapının açılması anlamına gelir, aynı miktarda eşdeğer zeytuniydi sprey meme çapının dairesel açıklık boya.

2 Dairesel Meme

dairesel meme temel boru duvarının ve diğer dar alanlara püskürtme yapmak için kullanılır. Yuvarlak bir sprey kalıbı gibi ağızlığın dairesel açıklık içerir. (0.26 ~ 3.60) L / dak Basın boya püskürtme hacmi genellikle 60 °, 80 °, üç daha yaygın kullanımı 60 ° olduğunda, 40 ° ayrılmıştır konik sprey açısına göre, çeşitli modeller var.

3. Kendi kendini temizleme meme

Kendi kendini temizleme meme, meme bloke olduğunda, bir geri vites mekanizması vardır oblitere 180 ° tıkanmasına döndürülebilir, bu memenin kullanıldığı silindirik kendi kendini temizleyen memeye küresel ve silindirik iki tür vardır.

4. Ayarlanabilir meme

Ayarlanabilir meme bir ayarlama fişi vardır, durumda makineyi duramazsın, gereksinimleri püskürtme kaplanacak farklı boyutları karşılamak için, deşarj miktarı ve sprey boyalı grafik genişliği ayarlanabilir. Bir ayarlanabilir meme standart meme 10'dan fazla farklı özellikler yerine, aynı zamanda, kolay tıkanıklığı.